MyFitness Aasta Tantsija auhinna tänavused laureaadid on Anna Roberta ja Ali Urata

Eesti Teatri Agentuur 29.04.2021

https://teater.ee/teater_eestis/uudised/aid-8827/MyFitness-Aasta-Tantsija-auhinna-t%C3%A4navused-laureaadid-on-Anna-Roberta-ja-Ali-Urata&art_year=2021&art_month=4
Neljapäeval, 29. aprillil 2021 anti MyFitness NETFIT otseülekandes veebi vahendusel üle MyFitnessi tantsupreemiad kahele Eesti Rahvusballeti tantsijale. 2021. aasta parima naistantsija laureaadi tiitli pälvis Anna Roberta, parima meestantsija laureaat on Ali Urata. 

Anna Roberta lõpetas 2017. aastal Tallinna Balletikooli ning on samast aastast Eesti Rahvusballeti tantsija. Ta on täiendanud end mitmete erialaliste kursustega ja osalenud edukalt ülemaailmsetel konkurssidel. Ali Urata alustas tantsuõpinguid Narumi Balletistuudios Jaapanis (2005–2008) ning jätkas Novosibirski Balletiakadeemias (2008–2010). Aastal 2014 lõpetas ta Müncheni Muusikakõrgkooli ning liitus Eesti Rahvusballetiga.

Alates 2020. aastast on nii Anna Roberta kui Ali Urata Eesti Rahvusballeti nooremsolistid.

Pärast auhindade pidulikku väljakuulutamist viis Eesti Rahvusballeti kunstiline juht Linnar Looris koos värskete laureaatidega läbi balleti treeningtunni kõigile MyFitness NETFITI vaatajatele. Möödunud aastal osutus analoogne tund nii populaarseks, et purustas veebipubliku senise rekordi.

“Meil on erakordselt hea meel, et saame ka tänases olukorras oma heade partneritega koostööd jätkata ning traditsioone elus hoida,” rõõmustas My Fitness AS juhatuse esimees Erkki Torn auhindu üle andes. “Eesti Rahvusballetiga oleme ühistegevust spordiklubide ja teatri sulgemise ajal jätkanud online’is ning teinud nii mõnegi huvitava projekti just NETFIT-i vahendusel,” kinnitas Torn.

Rahvusooper Estonia on MyFitnessiga koostööd teinud juba alates 2019. aastast. 25. novembril avas MyFitness Estonia teatris oma 21. klubi Eestis – eksklusiivse paiga, mis on mõeldud kasutamiseks rahvusooperi ja rahvusballeti töötajatele.

Lisaks vormishoidmise toetamisele annab MyFitness igal aastal rahvusvahelisel tantsupäeva galal välja kaks aasta tantsija auhinda, mille pälvivad üks rahvusballeti mees- ja naistantsija. Tänavused auhinnad anti välja veebi vahendusel.

etET